Náhradní díly k čerpadlům a filtracím Espa

Čerpadla Espa se prodávají dlouhou dobu spolu s bazénovými filtry k menším i větším bazénům. Ale jako každý výrobek potřebují pro údržbu nebo opravu občas náhradní díl. Níže uvádíme základní náhradní díly, které se většinou dají objednat. (čerpadla Niper 350, Silen 30, Silen 50, Silen 75,  Iris 750, Iris 500. Některé čerpadla se dnes již jmenují jinak, např. Blaumar, Jardino apod.). Pokud se Vám čerpadlo nebo filtrace rozbila, tak můžete zkusit  náhradní díly k čerpadlům.

Filtrační jednotka TOP 300 / NIPER 350

1(B) 121002 4 cestný ventil 1 1/2″ Top

1(B) 121271 6-ti cestný ventil 1 1/2″ Top

2 121003 manometr 1/4″ – 3 bar

18 160043 průhledítko 1 ½“ ext.závit-38mm

3 121259 O – kroužek k TOP ventilu

5 121009 svorka ventilu se šrouby Top 320,400,500 – komplet

5 121344 svorka ventilu se šrouby Top 300 – komplet

4 121004 násypná krytka

6(G) 121260 samostatná nádoba Top 320 žlutá

6(G) 121261 samostatná nádoba Top 300 žlutá

7 220007 PVC roura d50x2,4 šedá PN10

8 121264 Sací koš pro TOP 300/400

9 121262 vypouštěcí ventilek komplet Typ EH-0,2

121006 střední díl filtrační hvězdice PP/ABS Typ MSS6

121347 rameno filtrační hvězdice TypA4-0,25-85

13 121265 podstavná deska 500×500 mm

14 121266 propojovací hadice čerpadlo-ventil

15 121267 hadicová spona 30-45mm

16 121047 převlečná matka přes výtlak 2 1/4″ d50

17 121049 hadicový trn 38mm

1 až 11 121268 nádoba komplet Top 300 (ventil+filtr.sada)

121273 zástrčka 1,5m kabel

 

 

Filtrační jednotka TOP 400 / IRIS 750

1(B) 121271 6 cestný ventil 1 1/2″ Top

2 121003 manometr 1/4″ – 3 bar

3(A) 160043 průhledítko 1 1/2″ ext.závit-38mm

4 121259 O – kroužek k TOP ventilu

5 121009 svorka ventilu se šrouby – komplet

6 121004 násypná krytka

7(G) 121010 samostatná nádoba Top 400 žlutá

8 220007 PVC roura d50x2,4 šedá PN10

9 121262 vypouštěcí ventilek komplet Typ EH-0,2

10 121006 střední díl filtrační hvězdice PP/ABS Typ MMS6

11 121263 rameno filtrační hvězdice z PP TypA4-0,25-113

1 až 11 121268 nádoba komplet Top 400 (ventil+filtr. sada)

121264 Sací koš TOP300/400

I 121276 podstavná deska 675×500 mm

H 121047 převlečná matka přes výtlak 2 1/4″ d50

J 121048 objímka lepení Niper /Niper 1 /Iris/Silen

F+D 121272 PVC roura d50x2,4 bílá PN 10

121273 zástrčka 1,5m kabel

C 121274 ocean – šroubení bílé s O- kroužkem d 50-1 1/2″

E 121275 koleno 90° d 50 bílé

Filtrační jednotka TOP 500 / SILEN 30

1(B) 121271 6 cestný ventil 1 1/2″ Top

2 121003 manometr 1/4″ – 3 bar

3(A) 160043 průhledítko 1 1/2″ ext.závit-38mm

4 121259 O – kroužek k TOP ventilu

5 121009 svorka ventilu se šrouby – komplet

6 121004 násypná krytka

7(G) 121001 samostatná nádoba Top 500 žlutá

8 220007 PVC roura d50x2,4 šedá PN10

9 121262 vypouštěcí ventilek komplet Typ EH-0,2

10 121006 střední díl filtrační hvězdice PP/ABS Typ MMS6

11 121007 rameno filtrační hvězdice z PP TypA4-0,25-143

1 až 11 121008 nádoba komplet Top 500 (ventil+filtr. sada)

I 121277 podstavná deska 820×500 mm SF500/SF600/Top500

H 121047 převlečná matka přes výtlak 2 1/4″ d50

J 121048 objímka lepení Niper /Niper 1 /Iris / Silen

F+D 121272 PVC roura d50x2,4 bílá PN 10

121273 zástrčka 1,5m kabel

C 121274 ocean – šroubení bílé s O- kroužkem d 50-1 1/2″

E 121275 koleno 90° d 50 bílé

 

 

 

Filtrační jednotka SF 400 / IRIS 750

A 121278 Filtr. nádoba komplet SF 400 bez.odvzduš.ventilu, manometru

B 121349 6 cestný ventil včetně potrubních dílů 1 1/2″ SF

B 121279 6 cestný ventil 1 1/2″ SF

C 121275 PVC koleno 90° d50 lepení, bílé

D 121272 PVC roura d50, bílá 0,5m

E 121280 pološroubení 2 1/4″ d50

F 121276 podstavná deska 675×500 mm Top400/SF400

121273 zástrčka 1,5m kabel

1 121281 spodní díl nádoby SF 400

2 121282 vrchní díl nádoby SF 400

3 121283 podstavná noha SF 400

4 121284 spojovací obruč SF 400

5 121285 zpevňovací výztuha SF 400

6 121286 šrouby M8 x 100

7 121287 závitový váleček M8

8 121288 průchozí váleček

9 121289 těsnění nádoby SF 400

10 121290 vtoková a odtoková sada SF 400

11 121291 šrouby 3,9 x 9,5 V4A

12 121292 vtoková hlavice SF 400

13 121293 odvzdušňovací trubice SF 400

14 121294 nipl R 11/2″ – 2 1/4″“

15 121295 filtrační hvězdice komplet SF 400

16 121296 sítko

17 121297 adaptér mosaz 3/8″ ext.záv.-1/4″ int.závit

18 121298 šroub 3/8″

19 121269 manometr 1/8″ 3bar

20 121270 odvzdušnění komplet

21 121299 těsnící kroužek 2,25 pro SF400/SF500/SF600

22 121300 šroub 4 x 16 V4A

23 121301 podložka 4,3 V4A

24 121302 těsnění 3/8″ pod vypouštěcí šroub

 

 

 

 

Filtrační jednotka SF 500 / SILEN 30

A 121303 filtrační nádoba komplet SF500 bez odvzduš. vent.,manometru

B 121258 6 cestný ventil včetně potrubních dílů 1 1/2″ SF

B 121279 6 cestný ventil 1 1/2″ SF

C 121275 PVC koleno 90° d50 lepení, bílé

D 121272 PVC roura d50, bílá 0,5m

E 121280 pološroubení 2 1/4″ d50

F 121277 podstavná deska 820×500 mm SF500/SF600/Top500

121273 zástrčka 1,5m kabel

1 121305 spodní díl nádoby SF 500

2 121306 vrchní díl nádoby SF 500

3 121307 podstavná noha SF 500

4 121308 spojovací obruč SF 500

5 121309 zpevňovací výstuha SF 500

6 121286 šrouby M8 x 100

7 121287 závitový váleček M8

8 121288 průchozí váleček

9 121310 těsnění nádoby SF 500

10 121311 vtoková a odtoková sada SF 500

11 121291 šrouby 3,9 x 9,5 V4A

12 121312 vtoková hlavice SF 500

13 121313 odvzdušňovací trubice SF 500

14 121294 nipl R 11/2″ – 2 1/4″“

15 121314 filtrační hvězdice komplet SF 500

16 121296 sítko

17 121297 adaptér mosaz 3/8″ ext.záv.-1/4″ int.závit

18 121298 šroub 3/8″

19 121269 manometr 1/8″ 3bar

20 121270 odvzdušnění komplet

21 121299 těsnící kroužek 2,25 pro SF400/SF500/SF600

22 121300 šroub 4 x 16 V4A

23 121301 podložka 4,3 V4A

24 121302 těsnění 3/8″ pod vypouštěcí šroub

 

Filtrační jednotka SF 600 / SILEN 75

A 121316 filtrační nádoba komplet SF600 Bilbao

B 121352 6 cestný ventil včetně potrubních dílů 1 1/2″ SF

B 121279 6 cestný ventil 1 1/2″ SF

C 121275 PVC koleno 90° d50 lepení, bílé

D 121272 PVC roura d50, bílá 0,5m

E 121280 pološroubení 2 1/4″ d50

F 121277 podstavná deska 820×500 mm SF500/SF600/Top500

121273 zástrčka 1,5m kabel

1 121317 spodní díl nádoby SF 600

2 121318 vrchní díl nádoby SF 600

3 121319 podstavná noha SF 600

4 121320 spojovací obruč SF 600

5 121321 zpevňovací výstuha SF 600

6 121286 šrouby M8 x 100

7 121287 závitový váleček M8

8 121288 průchozí váleček

9 121322 těsnění nádoby SF 600

10 121323 vtoková a odtoková sada SF 600

11 121291 šrouby 3,9 x 9,5 V4A

12 121324 vtoková hlavice SF 600

13 121325 odvzdušňovací trubice SF 600

14 121294 nipl R 11/2″ – 2 1/4″“

15 121326 filtrační hvězdice komplet SF 600

16 121296 sítko

17 121297 adaptér mosaz 3/8″ ext.záv.-1/4″ int.závit

18 121298 šroub 3/8″

19 manometr 1/8″ 3bar

20 odvzdušnění komplet

21 121299 těsnící kroužek 2,25 pro SF400/SF500/SF600

22 121300 šroub 4 x 16 V4A

23 121301 podložka 4,3 V4A

24 121302 těsnění 3/8″ pod vypouštěcí šroub

121341 rourová propojení Astral k SF nádobě

 

Filtrační jednotka VARIOTOP 350 / IRIS 500

1 121327 spodní díl nádoby Vario Top 350

2 121263 rameno filtrační hvězdice TypA4-0,25-85

3 121006 střední díl filtrační hvězdice PP/ABS Typ MSS6

4 121328 noha nádoby Vario Top

5 121262 vypouštěcí ventilek komplet Typ EH-0,2

6 121329 železná výztuha Vario Top 350 340x60mm

7 121330 těsnění nádoby Vario Top 350 1,18m

8 220007 PVC roura d50x2,4 šedá PN10

9 121331 vrchní díl nádoby Vario Top 350 s 6″ int. závitem

10 121004 násypná krytka pro top nádoby

11 121332 1/4 plastové obruče Vario Top 350

12 121333 podstavná deska 500x400x25

13 121334 6 cestný ventil 1 1/2″ TM12A závit.

121003 manometr 1/4″ – 3 bar

160043 průhledítko 1 1/2″ ext.závit-38mm

121259 O – kroužek k TOP ventilu

17 121274 ocean – šroubení bílé s O- kroužkem d 50-1 1/2″

18 121272 PVC roura d50x2,4 bílá PN 10

19 121275 koleno 90° d 50 bílé

121280 pološroubení 2 1/4″ d50

 

 

Filtrační jednotka VARIOTOP 450 / SILEN 30

1 121335 spodní díl nádoby Vario Top 450

2 121263 rameno filtrační hvězdice z PP TypA4-0,25-113

3 121006 střední díl filtrační hvězdice PP/ABS Typ MSS6

4 121328 noha nádoby Vario Top

5 121262 vypouštěcí ventilek komplet Typ EH-0,2

6 121336 železná výztuha Vario Top 450

7 121337 těsnění nádoby Vario Top 450 1,60m

8 220007 PVC roura d50x2,4 šedá PN10

9 121338 vrchní díl nádoby Vario Top 450

10 121004 násypná krytka pro top nádoby

11 121339 1/4 plastové obruče Vario Top 450

12 121276 podstavná deska 675×500 mm

13 121334 6 cestný ventil 1 1/2″ TM12A závit.

121003 manometr 1/4″ – 3 bar

160043 průhledítko 1 1/2″ ext.závit-38mm

121259 O – kroužek k TOP ventilu

17 121274 ocean – šroubení bílé s O- kroužkem d 50-1 1/2″

18 121272 PVC roura d50x2,4 bílá PN 10

19 121275 koleno 90° d 50 bílé

121280 pološroubení 2 1/4″ d50

 

Čerpadlo BASIC

1 tělo čerpadla Basic

2 oběžné kolo Basic 50Hz

3 ucpávka pevná + otočná Basic

5 šroub

6 zadní stěna čerpadla Basic

7 O-kroužek k tělesu

8 těsnění řídícího kola

9 ložisko

10 podstavec čerpadla

11 tlumič vibrací

12 hřídel s rotorem Basic

13 stator Basic 50Hz

14 klixon

15 svorkovnice

16 kondenzátor 6 uF

17 pružná podložka

19 O-kroužek

20 šroub ke spojení svorkovnice

21 kryt ventilátoru

22 ventilátor

23 šroub

 

Čerpadlo NIPER / NIPER 1

1 121345 tělo čerpadla Niper/Niper 1

2 121011 filtrační koš Niper /Niper 1

3 121012 mezikus Niper /Niper 1

4 121013 vypouštěcí zátka Niper /Niper 1

5 121014 O – kroužek pod vypouštěcí zátku Niper /Niper 1

6 121015 těsnění řídícího kola Niper /Niper 1

7 121016 řídící kolo Niper /Niper 1

8 121017 oběžné kolo Niper 1 350M 50HZ

9 121018 ucpávka otočná + pevná Niper /Niper 1

11 121019 šroub k tělesu DIN 6921 M6x25 nerez Niper /Niper 1

12 121020 zadní stěna čerpadla Niper /Niper 1

13 121021 O – kroužek k tělesu 133×3 Niper /Niper 1

14 121022 prachovka Niper /Niper 1

15 121023 příruba k motoru Niper /Niper 1

16 121024 ložisko 6201ZZ Niper /Niper 1

17 121025 podstavec k čerpadlu Sniper /Niper 1

18 121026 podstavec k čerpadlu Niper 2

19 121027 tlumič vybrací Niper /Niper 1

20 121028 šroub k pojištění podstavce Niper /Niper 1

21 121029 hřídel s rotorem Niper 1 350M /Niper 2 400M

22 121030 stator Niper 1 350M 50Hz

23 121031 spodní díl svorkovnice Niper /Niper 1

121032 těsnění svorkovnice Niper /Niper 1

25 121033 klixon Niper /Niper 1

26 121034 kondensator 6uF Niper 1 350M /Niper 2 400M

27 121035 šroub DIN 7985 M5x25 nerez Niper /Niper 1

28 121036 pružná podložka Niper /Niper 1

30 121037 kryt svorkovnice Niper /Niper 1

121038 těsnění krytu svorkovnice Niper /Niper 1

121039 šroub DIN 7981ke spojení svorkovnice nerez Niper /Niper 1

33 121040 kryt ventilátoru Niper /Niper 1

34 121041 ventilátor Niper /Niper 1

35 121042 šroub 7985 nerez k připevnění krytu ventilátoru Niper /Niper 1

36 121043 převlečná matka přes transparentní víko Niper /Niper 1

37 121044 transparentní víko s hadicovým trnem 38mm Niper /Niper 1

  • Pro tento článek ještě lze zakoupit reklamu - zobrazit formulář pro nákup
    * (uveďte včetně http://)
    * (bude zobrazeno jako klikatelný odkaz)
    * (bude zobrazeno za odkazem, neklikatelné)
    Pole označená hvězdičkou je nutné vyplnit! Podmínky reklamy
Powered by pes502

, , , , , , , , , , , , ,